Anasayfa / TÜM HABERLER / SPOR / Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor’un Maç Programı Belli Oldu

Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor’un Maç Programı Belli Oldu

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-Futbolda TFF 2.LİG Kırmızı Grup 26. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek,Temsilcilerimiz Şanlıurfaspor -Pendikspor deplasmanına konuk olurken,Karaköprü Belediyespor ise sahasısın İzmir temsilcisi Tire 1922 Spor’u konuk ediyor.Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta 26.Haftanın maç programı şöyle:

TFF 2. Lig (26.Hafta)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. – FETHİYESPOR
Tarih: 10.03.2019 Saat: 14:30 Stat: 12 ŞUBAT – KAHRAMANMARAŞ
Hakemler
BURAK TAŞKINSOY
OGÜN KAMACI
SAMET ÖZKUL
MEHMET TÜRKMEN
Temsilciler
ALİ KOÇ
BİLGE KAĞAN AKSOY

Gözlemciler
MUHARREM YILMAZ

SİVAS BELEDİYE SPOR – TUZLASPOR A.Ş.
Tarih: 10.03.2019 Saat: 14:30 Stat: SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ – SİVAS
Hakemler
ALİM KANDEMİR
NURETTİN DİNÇER DEMİR
GÖKHAN COŞAR
YİĞİT PEŞİN
Temsilciler
HAKKI ULUCAN
OKAN KAPLAN
Gözlemciler
FETHİ SERKAN KOÇAK

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – MENEMEN BELEDİYE SPOR
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: KARAELMAS K.KÖKSAL
Hakemler
R.ALKIM AKSOY
KADİR KANTEKİN
HÜSEYİN CAN
GÜRCAN HASOVA
Temsilciler
HALİL KOCA
MURAT KARAKAYA

Gözlemciler
COŞKUN TOPAÇ

BANDIRMASPOR BALTOK – TARSUS İDMAN YURDU
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: BANDIRMA 17 EYLÜL
Hakemler
EMRE KARGIN
EMİR ERAY EYİSOY
OĞUZ AKYÜZ
MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
Temsilciler
ERDAL KÜÇÜKKAYA
CEVDET YUMUŞAK

Gözlemciler
NEJAT SÜMER

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR – KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
Hakemler
NECATİ SELÇUK ŞAHİN
HAMDİ TONTU
ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
EREN GÖKMEN
Temsilciler
ALİ AĞILÖNÜ

Gözlemciler
OSMAN YİĞİT UZER

KIRKLARELİSPOR – TOKATSPOR A.Ş.
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: KIRKLARELİ ATATÜRK – KIRKLARELİ
Hakemler
CİHAN ATAŞ
SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
EFE KURTULUŞ
BATUHAN BAYAR
Temsilciler
MURAT KURT

Gözlemciler
İLHAMİ SAYILAN

BAK SPOR KULÜBÜ – DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: ANKARA OSTİM
Hakemler
ADNAN DENİZ KAYATEPE
TURGUT EVRAN
MURAT TAŞÇIKAR
BARKIN KARA
Temsilciler
AHMET AKSOYEK

Gözlemciler
MÜMTAZ KAPLUHAN

ETİMESGUT BELEDİYESPOR – FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI
Hakemler
MUHAMMETALİ METOĞLU
ÖMER LÜTFÜ AYDIN
KENAN ÖZCAN
DOĞU YILMAZ
Temsilciler
GÜRCAN YAMAN
HÜSEYİN DEMİR

Gözlemciler
MEHMET NEVZAT ADAL

PENDİKSPOR – ŞANLIURFASPOR
Tarih: 10.03.2019 Saat: 15:00 Stat: PENDİK STADI
Hakemler
ÖZER ÖZDEN
EJDER YAPICI
SERDAR OSMAN AKARSU
YUSUF ZİYA GÜNDÜZ
Temsilciler
YAŞAR ÇATAL

Gözlemciler
ERDAL ORMAN

TFF 3. Lig
1. Grup:

10 Mart Pazar:

14.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman Yeni Şehir)

14.30 Hekimoğlu Trabzon-Büyükçekmece Tepecikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tire 1922 (Faruk Çelik)

15.00 Şile Yıldızspor-Erzin Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Körfezspor (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Nazilli Belediyespor (Ergene Velimeşe)

15.00 Gebzespor-Artvin Hopaspor (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Silivrispor-Kozan Belediyespor (Silivri)

İlginizi Çekebilir

Şanlıurfaspor Play Off’u Garantiledi (0-0)

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-TFF 2. Lig Kırmızı Grup 33.Haftasında Play Off mücadelesi veren Şanlıurfaspor deplasmanda lider …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.