Anasayfa / TÜM HABERLER / GÜNCEL / TOKİ Şanlıurfa Maşuk’ta 95 Konutu Satışa çıkardı

TOKİ Şanlıurfa Maşuk’ta 95 Konutu Satışa çıkardı

Başbakanlık TOPLU Konut İdaresi tarafından Şanlıurfa Karaköprü Maşuk Seyrantepe mahallesinde 95 konutu açık satış Başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şanlıurfa Maşuk’ta hayata geçirilen 4. Bölge 1 ve 2. Etap projeleri için başvuru süreci başladı.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Şanlıurfa Maşuk’ta hayata geçirilen 4. Bölge 1 ve 2. Etap projeleri için başvuru süreci başladı. Bugün itibari ile başlayan başvuru sürecinde 1. Etap kapsamında 95 adet, 2. Etap kapsamında 148 adet konut satışa sunuldu.

Başvurular 31 Aralık 2018’e Kadar Devam Edecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Etap Projesi’ndeki 95 adet konut için bugün itibari ile başvuru sürecini başlattı. Satışa sunulan bu konutlar için vatandaşlar 6 Temmuz – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek.

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Etap Projesi’nde yer alan 95 adet konuttan 23 adedi üç oda bir salon şeklinde hayata geçirilirken, 72 adedi ise dört oda bir salon olarak hayata geçiriliyor. Yüzde 10, 15 ve 25 civarındaki peşinatlarla ve 96’dan 156 aya varan vade seçenekleriyle ev sahibi olunabilen projede, en az taksit tutarı 817,02 TL olarak belirlendi.

Öte yandan satışa sunulan konutların anahtar teslimi ise Ağustos ayı başlarında olacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Havale geçiren kızı Eyyübiye Belediyesi personelleri hastaneye yetiştirdi

Şanlıurfa’da havale geçiren kızı Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü personelleri yetiştirdi. Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşler Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.