Anasayfa / TÜM HABERLER / EKONOMİ / Antep Güneydoğu’yu tek başına sırtlıyor! Urfa’nın esamesi okunmuyor!
Antep Güneydoğu’yu tek başına sırtlıyor! Urfa’nın esamesi okunmuyor!

Antep Güneydoğu’yu tek başına sırtlıyor! Urfa’nın esamesi okunmuyor!

(RHA AJANS/RHA) – Türkiye İhracatçılar Meclis (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Prestij Kitabı Basın Tanıtım Toplantısı’nda açıklanan ilk 1.000 listesinde Gaziantep’ten 70, Kahramanmaraş’tan 9 ve Mardin’den 5 firma yer aldı. Şanlıurfa’nın ise listede esamesi okunmadı.
Zaman zaman Gaziantep- Şanlıurfa karşılaştırılması yapılsa da aslında Şanlıurfa’nın Antep’ten her anlamda geri kaldığı görebilmek mümkün oluyor.
Sadece Gaziantep’in sanayi ve ekonomisine bakıldığında bile Şanlıurfa’nın ilerisinde olduğu apaçık ortada… Türkiye İhracatçılar Meclis (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Prestij Kitabı Basın Tanıtım Toplantısı’nda açıklanan ilk 1.000 listesinde Gaziantep’ten 70, Kahramanmaraş’tan 9 ve Mardin’den 5 firma yer aldı. Şanlıurfa’nın ise listede esamesi okunmadı.
Türkiye İhracatçılar Meclis (TİM) tarafından düzenlenen Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Prestij Kitabı Basın Tanıtım Toplantısı’na katılan GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci,  kitapçıkta yer alan ilk 1.000 ihracatçı listesinde Gaziantep’ten 70, Kahramanmaraş’tan 9 ve Mardin’den 5 firmanın yer aldığını açıkladı.
 

İlginizi Çekebilir

Preseli pamuk güne 10 liranın üzerinde başladı

(RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfa Ticaret Borsasında preseli pamuğun kilogramı 9,60-11,25 liradan satıldı. Şanlıurfa Ticaret Borsasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.